Robotdammsugare från LG - VR8601RR
- Uppgraderad Dual Eye 2.0
- Dammbehållare som är lätt att tömma
- Dammbehållare som är lätt att tömma
Kvadratisk design. På grund av den kvadratiska designen är sidoborstarna placerade närmare fronten.
Uppgraderad Dual Eye 2.0 HOM-BOT SQUARE:s Dual Eye 2.0 har uppgraderats och beräknar nu ljusintensiteten automatiskt och skannar av taket. Oavsett om det är ljust eller mörkt kan Dual Eye 2.0 ta tydliga bilder av rummet och minimerar kringflackande.
Digital stötdämpare Flera sensorer känner av hinder och minskar kollisioner. LG HOM-BOT SQUARE känner av hur långt bort hindren befinner sig, medan andra måste kollidera för avkänning.
- HOM-BOT SQUARE har en ultraljudssensor som ger en vidare och mer exakt avkänning. Den kan till och med känna av glasföremål och genomskinliga föremål.
Dammbehållare som är lätt att tömma. HOM-BOT SQUARE har en lättåtkomlig dammbehållare på ovansidan som är mycket enklare att använda än konventionella robotdammsugares dammbehållare. HOM-BOT SQUARE har en större kapacitet (0,6 liter), vilket även innebär ett större intag av damm och mindre arbete med att rengöra dammbehållaren.
My Space LG:s unika program som möjliggör effektiv rengöring av det inomhusutrymme som du tidigare har valt två gånger med Sicksack-läget. Effektiv för alla utrymmen med många hinder.
Självlärande. Med sin inlärningsfunktion memorerar HOM-BOT SQUARE placeringen av föremål i rummet, vilket minimerar stötar.